Het team
Goed onderwijs wordt verzorgd door kwalitatief goede mensen. Kwalitatief goed geschoolde medewerkers vormen een succesfactor om excellent onderwijs te verzorgen in onze school.
De medewerkers die binnen onze school werken zijn onderstaande:
Directeur:
Jeroen Hendriks
Secretarieel medewerkster:
Desiree Oudshoorn
Onderhoudsmedewerker:
Benno de Jong en Pascal Asbroek
Logopediste:
Brenda Conen
Vakleerkrachten:
Leoniek Bruns en Marit Brand
Zorgcoördinatoren:
Kim Assink en Karin Boers
Orthopedagoog:
Lisa Elders
Psychodiagnostisch medewerkster:
Wanda Wolters
Schoolmaatschappelijk werkster:
Annemiek van Deth
Medewerkers per afdeling
Groep 3-4 A
Leerkrachten
Renate Beuting ma-di-woe-do-vrij
Onderwijsassistenten
Saskia Scheffer (ma-di-woe 1/2)
Erna Reink ( woe 1/2-do-vr)
Erna Reink ( woe 1/2-do-vr)
Groep 3-4 B
Leerkrachten
Karin Haverkotte (ma-di-woe 1/2)
Wietske Klein (woe 1/2 -do-vr)
Onderwijsassistenten
Charlotte Vossebelt (ma-di)
Ingeborg van Ommen (woe-do-vr)
Ingeborg van Ommen (woe-do-vr)
Groep 4-5
Leerkrachten
- Gea Beute (ma-di- 1/2 woe-do-vrij 1/2)
- Karin Haverkotte (1/2 woe)
Onderwijsassistenten
- Krista van Dalen (woe)
- Liesbeth Bouwmeester (ma-do)
- Caroline vd Jest (vrij)
Groep 5
Leerkrachten
- Andel Pepers (ma-di)
- Mireille Bon (woe-do-vrij)
Onderwijsassistenten
- Adri Broen (ma-di)
- Joke Santema (woe-vr)
- Krista van Dalen (1/2 woe)
Groep 5-6
Leerkrachten
- Desi Platenkamp(ma-di-woe-do- vrij)
Onderwijsassistenten
- Maaike van der Hoeven (ma -di-do-vrij)
- Chantal Holst (woe)
Groep 6
Leerkrachten
- Miriam ter Elst (ma 1/2 -di-woe-do-vrij)
Onderwijsassistenten
- Krista van Dalen (do-vrij)
- Anouk Nijmeijer (ma-di-woe)
Groep 7
Leerkrachten
- Krista de Greef (ma-di- do-vrij )
- Naomi Busschers (woe)
Onderwijsassistenten
- Marjolein Lippinkhof (ma-di-woe -do)
Groep 7-8
Leerkrachten
- Annemiek Ravenshorst (ma-di-woe 1/2)
- Nicolle Berendsen (do-vrij)
Onderwijsassistenten
- Bernilde Noordink (ma-di-wo 1/2)
- Esther Leppink (wo 1/2 – (do)-vrij)
Groep 8
Leerkrachten
- Nienke Flokstra (ma-di-woe-do-vrij)
Onderwijsassistenten
- Renate Wijjnberg (ma-di- woe )
- Mirella Huijgen (do- vrij)
Groep A
Leerkrachten
- Stephanie Freriks (ma-di-woe 1/2))
- Maureen Oude Luttikhuis (woe 1/2 -do- vrij) )
Onderwijsassistenten
- Ineke Weterholt (ma-di-do)
- Chantal Holst (woe-do)
Groep B
Leerkrachten
- Anita de Graaf (ma-di-do-vrij)
- Bea Ankone (ziektevervanging ) (ma-di-woe)
- Hilda Bomers (do)
Onderwijsassistenten
- Caroline van de Jest (ma-di-woe- vrij)
- Marjon de Groot (do-vrij )
Groep C
Leerkrachten
- Miranda Broekhuis (ma-di-woe)
- Karin Boers (do-vrij)
Onderwijsassistenten
- Sonja Krukkert (ma-di-do-vrij)
- Marjon de Groot (woe)